Spotkanie z charyzmatykiem

05:56 2017-07-08

Szkoła Nowej Ewangelizacji w Częstochowie razem z parafią pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Częstochowie zorganizowała 8 lipca spotkanie z o. Johnem Bashoborą. Spotkaniu i modlitwie przyświeca hasło: „Idź i głoś!”. O wydarzeniu rozmawiamy z organizatorami i znanym aktorem Dariuszem Kowalskim.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: Częstochowa konferencja Niedziela niedziela tv wywiad

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.