Spotkanie z charyzmatykiem

05:56 2017-07-08

Szkoła Nowej Ewangelizacji w Częstochowie razem z parafią pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Częstochowie zorganizowała 8 lipca spotkanie z o. Johnem Bashoborą. Spotkaniu i modlitwie przyświeca hasło: „Idź i głoś!”. O wydarzeniu rozmawiamy z organizatorami i znanym aktorem Dariuszem Kowalskim.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: Częstochowa konferencja Niedziela niedziela tv wywiad

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.