Abp Wacław Depo do dziennikarzy

11:06 2023-01-27

W dniach wspomnienia św. Franciszka Salezego - patrona dziennikarzy katolickich - w auli redakcji Tygodnika Katolickiego Niedziela odbyła się Msza św., której przewodniczył abp Wacław Depo. Metropolita częstochowski wygłosił homilię skierowaną do dziennikarzy, nie tylko z katolickich mediów.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: abp Depo homilia Niedziela

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.