„Żebym był dobrym mostem!”

05:08 2022-09-12

Wieloletni redaktor odpowiedzialny „Aspektów” - zielonogórsko-gorzowskiej edycji Tygodnika Katolickiego „Niedziela” 28 czerwca 2022 został mianowany przez papieża Franciszka na biskupa pomocniczego diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Zapytaliśmy nowego biskupa o współpracę z „Niedzielą” i plany na przyszłość.

Dział: Wywiady - świadectwa

Tagi: biskupi Niedziela

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.