Z Maryją niesiemy pokój

05:51 2022-07-15

Na Jasną Górę przybyła 42. Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka pod hasłem: „Z Maryją niesiemy pokój”. Czyniła to w 10. grupach pod opieką swych świętych patronów. Pątnicy pielgrzymowali ok. 380 km. razem ze swoim metropolitą abp. Adamem Szalem, który jak zwykle przeszedł cały pątniczy szlak.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: Częstochowa Jasna Góra pielgrzymka

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.