„Do Niego należeć chcemy”

13:24 2021-11-21

W uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata metropolita częstochowski abp Wacław Depo przewodniczył Mszy św. w archikatedrze częstochowskiej i wygłosił homilię. Uroczystość połączona była z dziękczynieniem za renowację katedry i Światowym Dniem Młodzieży.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: abp Depo homilia młodzież

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.