W mocy Ducha Świętego

2021-05-25

Pod hasłem: „Sługą moim jesteś, wybrałem cię...” (Iz 41, 9b), w dniach 19-21 maja br. odbyło się triduum dla kapłanów archidiecezji częstochowskiej przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Przez pierwsze dwa dni kapłani trwali na modlitwie i wysłuchali konferencji duchowych w archikatedrze Świętej Rodziny w Częstochowie. Natomiast 21 maja w ostatni dzień triduum nawiedzili kościół św. Stanisława BM w Częstochowie, na Błesznie, gdzie równię wysłuchali konferencji i oddali się w opiekę Najwyższego Pasterza.

Dział: Reportaże - dokumenty

Tagi: abp Depo Częstochowa duszpasterstwo akademickie homilia kapłani

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.