Rok z covid-19

2021-03-04

Minął rok od wybuchu pandemii koronawirusa. Refleksją na temat duchowego życia Polaków w dobie covid-19 dzieli się z „Niedzielą”o. Waldemar Pastusiak, kustosz Jasnej Góry.

Dział: Reportaże - dokumenty

Tagi: Częstochowa koronawirus

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.