Świdnica w mocy Ducha Świętego

10:42 2019-08-09

9 sierpnia na Jasną Górę dotarła 16. Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej. Pod hasłem „W mocy Ducha Świętego” pielgrzymowało 600 osób podzielonych na 6 grup. Pątników witał ze Szczytu sanktuarium bp Ignacy Dec, ordynariusz diecezji świdnickiej.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: biskupi Jasna Góra pielgrzymka

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.