Naśladuj Chrystusa, kochaj i służ

35:43 2019-06-11

W sobotę 8 czerwca abp Wacław Depo metropolita częstochowski, podczas uroczystej liturgii w archikatedrze Świętej Rodziny w Częstochowie, udzielił święceń kapłańskich dziewięciu diakonom Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: abp Depo kapłani

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.