Spotkanie Komisji Maryjnej

00:00 2019-04-06

Komisja Maryjna obradowała w Domu Pamięci kardynała Wyszyńskiego. Znajduje się tam archiwum Komisji z czasów Prymasa Wyszyńskiego. Na zakończenie obrad sprawowana była Msza św. na Jasnej Górze. Eucharystii przewodniczył abp Wacław Depo, metropolita częstochowski. Wszystkich zebranych witał o. Mariusz Tabulski, paulin, definitor generalny Zakonu Paulinów.

Dział: Reportaże - dokumenty

Tagi:

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.