Warszawska rządzi w Alejach

17:44 2018-08-15

W wigilię uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, 14 sierpnia, na Jasną Górę dotarła 307. Warszawska Piesza Pielgrzymka, a w niej częstochowska grupa Błękitno-Biała "17". Na kilka godzin zawładnęła Alejami NMP. Pątników witał i błogosławił abp Wacław Depo, metropolita częstochowski.

Dział: Reportaże - dokumenty

Tagi: abp Depo Częstochowa Jasna Góra kraj Niedziela niedziela tv pielgrzymka

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.