Terytorialsi w Częstochowie

04:10 2018-04-27

W dniu 27 kwietnia 2018 r. odbyła się konferencja, w której udział wzięli: płk Tomasz BIAŁAS - Dowódca 13 Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej, ppłk Adrian KLIMEK – Wojskowy Komendant Uzupełnień w Częstochowie oraz przedstawiciele administracji samorządowej. Podczas konferencji zapoznano uczestników z etapem tworzenia i formowania struktur Wojsk Obrony Terytorialnej na terenie województwa śląskiego, w tym na terenie administrowanym przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Częstochowie.

Dział: Wywiady - świadectwa

Tagi: Częstochowa

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.