Bezdomni tutaj mają dom

16:05 2017-11-11

Pielgrzymka Bezdomnych na Jasą Górę zorganizowana przez Caritas Polska zgromadziła ok. 1 tys. osób. Wszystkim była rozdawane Pismo Święte ufundowane przez redakcję "Niedzieli". W dniu 11 listopada 2017 roku w Kaplicy Matki Bożej odprawiona została w intencji bezdomnych Msza św. pod przewodnictwem bp Andrzeja Przybylskiego, biskupa pomocniczego arch. częstochowskiej, który też wygłosił homilię.

Dział: Reportaże - dokumenty

Tagi: bp Przybylski Częstochowa homilia Jasna Góra kraj Niedziela niedziela tv pielgrzymka życie

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.