Msza św. w intencji Julci

06:42 2015-03-18

16-letnia Julka Janik dwa lata zmagała się z nowotworem. Znoszenie cierpienia, szczególne w tych ostatnich dniach zasługiwało na hołd i szacunek, a wiara dodawała temu cierpieniu sensu. Sanktuarium św. O. Pio i Przeprośna Górka były dla Julci miejscem szczególnym, a duchowa opieka Ojców: Ludwika, Jana i Józefa oraz Braci: Janusza i Waldemara, umacniała w trudach choroby.

Dział: Reportaże - dokumenty

Tagi: Częstochowa sanktuaria życie

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.