Homilia do „kapłanów w pragnieniu”

16:26 2022-06-21

Na Jasnej Górze, 21 czerwca, odbyła się pierwsza pielgrzymka kleryków roku propedeutycznego. Podczas Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej homilię dla nich wygłosił bp Andrzej Przybylski, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Powołań.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi:

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.