Homilia do „kapłanów w pragnieniu”

16:26 2022-06-21

Na Jasnej Górze, 21 czerwca, odbyła się pierwsza pielgrzymka kleryków roku propedeutycznego. Podczas Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej homilię dla nich wygłosił bp Andrzej Przybylski, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Powołań.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi:

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.