Triduum dla kapłanów

2021-05-14

Triduum dla kapłanów w archidiecezji częstochowskiej odbędzie się w dniach od 19 do 21 maja br. Spotkanie, które kapłanom zaproponował abp Wacław Depo, metropolita częstochowski, odbędzie się pod hasłem: „Sługą moim jesteś, wybrałem cię...” (Iz 41, 9b). Archikatedra będzie gosciła uczestników przez pierwsze dwa dni a potem spotkanie finałowe będzie miało miejsce w kościele w parafii św. Stanisława BM na Błesznie. Dla uczestników konferencje wygłoszą: ks. Wojciech Węgrzyniak oraz ks. Aleksander Radecki.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: abp Depo Częstochowa kapłani

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.