Piesza pielgrzymka diecezji sandomierskiej na Jasną Górę 2020

2020-08-13

Piesza pielgrzymka diecezji sandomierskiej w dniu 12 sierpnia br. zawitała na Jasną Górę. Przewinęło się przez nią w formie sztafetowej 1300 osób. Tegorocznym pątniczym zawołaniem było hasło: „Otocz macierzyńską miłością Kościół Pielgrzymujący”.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: Częstochowa Jasna Góra kraj pielgrzymka

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.