Radość z prymicji

2020-06-04

Siedmiu neoprezbiterów archidiecezji częstochowskiej 3 czerwca odprawiło w redakcji Tygodnika „Niedziela” Mszę św. prymicyjną w intencji pracowników i czytelników pisma. Eucharyystię z nowo wyświęconymi kapłanami koncelebrował ks. Jarosław Grabowski, redaktor naczelny „Niedzieli”.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: Częstochowa

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.