Zagrajmy po mistrzowsku

2020-02-10

Służą przy ołtarzu, czytają Pismo Święte, grają w piłkę nożną. Stanowią drużynę i w parafii, i na boisku. „O Puchar Regionu Częstochowskiego” zagrali podczas Turnieju Mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej. Spotkanie odbyło się 8 lutego w hali sportowej w Konopiskach. Mecze w kategoriach lektor starszy i lektor młodszy rozgrywały drużyny reprezentujące parafie z Częstochowy, Kłobucka, Poczesnej, Konopisk, Boru Zapilskiego i Ostrów nad Okszą.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi: Częstochowa

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.