Głosić ludziom Jezusa!

05:24 2020-01-07

Tradycyjny już Orszak Trzech Króli rozpoczął się w tym roku w Częstochowie Mszą św. celebrowaną przez bp. Andrzeja Przybylskiego w kościele św. Zygmunta. Zebrani wierni przemaszerowali śpiewając kolędy do Doliny Miłosierdzia.

Dział: Reportaże - dokumenty

Tagi: bp Przybylski Częstochowa

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 26/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.