Emmanuel w Częstochowie

15:35 2019-07-19

Młodzi Emmanuela są na całym świecie. Żyją Bogiem w swojej codzienności, a zarazem tworzą wspólnoty, w których wzrastają. Od niedzieli, 14 lipca przez kolejne 6 dni zjechali się z całego świata, by uczestniczyć w Międzynarodowym Forum Młodych zorganizowanym w Częstochowie. Dotychczasowe spotkania w Polce miały charakter krajowy, a od tego roku co 3 lata będą miały charakter międzynarodowy. Tym razem do Częstochowy zjechali głównie mieszkańcy Europy, ale nie zabrakło także reprezentantów Ameryki i Afryki.

Dział: Reportaże - dokumenty

Tagi:

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.