Piesze przemyślenia Przemyśla

05:48 2019-07-15

39. Piesza Pielgrzymka Przemyska dotarła na Jasna Górę. Tradycyjnie 12-dniową trasę pokonał pieszo abp Adam Szal, metropolita przemyski. Pod jasnogórskim Szczytem pielgrzymów witał m.in. pochodzący z arch. przemyskiej bp Jan Ozga, ordynariusz diec. Doumé-Abong’ Mbang w Kamerunie.

Dział: Relacje - wydarzenia

Tagi:

Wybrane dla Ciebie

}

Ostatnio dodane

}

Najpopularniejsze

}

Niedziela 25/2026: temat numeru

TEMAT NUMERU: Witamy w epoce „sapiens bez homo”
Dawniej człowiek musiał nauczyć się rozmawiać. Musiał doświadczyć kompromitacji, odrzucenia, niezręczności. Musiał ćwiczyć poczucie humoru. Czytać. Słuchać. Obserwować ludzi. Dziś można wygenerować osobowość.